Zapewniamy Państwa, że zakupy w sklepie internetowym www.ziuu.pl są bezpieczne.

CERTYFIKAT SSL
Wszystkie dane podawane w formularzu zamówienia przesyłane są protokołem SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przesyłanych danych w Internecie. Szyfrowanie SSL polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu do naszego serwera. Informacja wysyłana z serwera do Państwa jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana.

PEWNE SYSTEMY PŁATNOŚCI
Dostępne w naszym sklepie elektroniczne formy płatności są realizowane przez system Przelewy24, obsługiwany przez firmę PayPro SA, która gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji. Aby uniemożliwić przechwycenie poufnych danych, informacje o danych dostępu do kont bankowych są wprowadzane przez klientów wyłącznie na bezpiecznych stronach banku. System nie przechowuje również danych dotyczących kart płatniczych.

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU
Stosując się do obowiązujących przepisów prawa polskiego, umożliwiamy zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.